Hakkımızda

Saç ekim işlemlerinde uzman kadrosu ile hastane ve doktor gözetimi altında saç sakal kaş ekimi gerçekleştiren, yenilikçi uygulamaları ile başarılarının sürekliliğini sağlayan seçkin bir saç ekim merkezidir. Saç ekimi estetiği alanında Türkiye’nin başarılı saç ekim merkezlerinden biri olarak operasyon ve kontrol aşamalarında hastalarımızın sağlığı ve güvenliği bizim için önemli aynı zamanda en hassas olduğumuz noktadır.

World Of The Hair

Alanında yılları aşkın tecrübesi bulunan uzman kadromuz ile olağan görünümlü başarılı sonuçlar elde etmekteyiz.Kendi alanında Türkiye’yi en iyi şekilde temsil eden merkezlerden World Of The Hair saç ekim merkezinde görev yapan uzmanlar saç ekimi operasyonunun ciddi sorumluluk ve profesyonellik gerektiren bir süreç olduğunun bilincinde çalışmaktadır.

Gelen misafirlerimizin ulaşım imkânlarının sağlanması adına deneyimli şoförlerimiz ve lüks araç filomuz ile havalimanı karşılaması, otel transferi ve şehir turu gibi sosyal aktivitelerinde gerçekleştirildiği transfer hizmetlerini sunmaktayız. Operasyonlarımızı tam teşekküllü hastane ve yüksek donanımlı teknolojik steril ortamda gerçekleştirmekteyiz. World Of The Hair saç ekim merkezinin bu üstün başarısının sırrı motivasyonlu bir şekilde yenilikçi ve gelişim odaklı fikirlere açık olan tecrübeli uzman kadrosudur.