Sakal Ekimi

Aşamalar

Ön görüşme
Hastalarımızı misafir ettikten sonra saç durumu hakkında uzmanlar tarafından değerlendirmeye alınır. Hangi tekniklerin uygulanacağı ve beklenilen sonuç hakkında hastalarımıza gerekli bilgiler verildikten sonra operasyonuz başlar.

Alım işlemi
Donör bölgesi lokal anestezi ile uyuşturulur. Daha sonra mikro motor uçlu cihaz yardımı ile saç kökleri titizlik ile teker teker alınır. Yapılan işlem Acısızdır ve çok hızlı bir şekilde yara iyileşmesi gerçekleşir. Çıkarma ve kontrol işleminden hemen sonra, greftler doğrudan operasyon uygulanacak bölgelere aktarılacak şekilde hazırlanır ve özel hazırlanmış solüsyonlu sıvı ile ekim işlemi başlayana kadar canlı olarak bekletilir.

Ekim işlemi
son derece hijyen alanında muhafaza ettiğimiz mikro bıçak yardımıyla ekim işleminin uygulanacağı alanda ekim kanalları oluşturulur. Daha sonra, alınan greftler özel ve tek kullanımlık steril penste yardımı ile oluşturulan kanallara özenle nakledilir. Mümkün olduğunca naturel görünüm önemlidir. İşlem tamamlandıktan sonra, tüm greftlerin tam ve doğru yerleştirilip yerleştirilmediği özenle kontrol edilir.

Operasyondan sonra
operasyon sonrası hastamıza hastanemizden ayrıldıktan sonra dikkat etmesi gereken detaylar konusunda ayrıntılı bilgiler verilir. İnce kesik yaraların iyileşme sürecini tamamlamasının ardından ekilmiş olan saç kökleri sağlıklı ve güçlü saçlar üretir. Bu sayede naturel görünüm kaçılmaz olduğu için hastalarımız da ki memnuniyet bizleri de yaptığımız işte ziyadesiyle memnun etmektedir.

Kontrol
Ekim sonrasında sizlerle irtibata geçecek olan temsilcilerimizle operasyon sonrası sürece de hâkim olmak adına iletişim halinde olacağız. Süreç kısmen 8-12 ay arasında tamamlanmaktadır. Süreç zamanında telefon e-posta WhatsApp yolu ile temsilciniz ile görüşme yapabilirsiniz

 

 

 

 

Fiyatlarımız

Saç ekim merkezimizin uzman kadrosu ile başarılı sonuçlar alıyoruz.Saç ekimi operasyonlarında önemli olan saç ve doku yapısıdır fakat saç dökülmesinin nedenlerini bilmeniz gerekir.Saç ekiminin her zaman bir sorun olduğuna inanıyoruz. önemli operasyon Saç ekiminde operasyon öncesi ve sonrası sonucu birçok sebep etkiler.Kişinin saç yoğunluğu yöntem ile ne yapılacağını belirler, hastanın saç yoğunluğu ne kadar fazla ise alınan kök (greft) o kadar fazladır. Saç ekimi birçok kişi tarafından basit bir işlem olarak görülse de plastik cerrah, estetik doktor ve dermatolog gözetiminde yapılması gereken bir işlemdir. Bu nedenle operasyonların donanımlı bir hastanede ve steril bir ortamda yapılması gerekmektedir. Hijyenik standartlara uygun kurumsal saç ekim merkezleri tercih edilmelidir.

World Of The Hair gibi "maksimum greft, sabit fiyat" yönetimi ile yurt dışından gelen hastalarımıza sunduğumuz paketler bulunmaktadır. Bu paketler misafirlerimizin Türkiye'de rahatlıkla kalabilecekleri tüm hizmetleri içermektedir. Yakın zamanda aileleri ile gelen hastalarımıza şehir turları gibi sosyal aktivitelerde yapılabilen deneyimli şoförlerimiz ve lüks araç filomuz ile transfer hizmeti sunmaktayız.

Bizimle iletişime geçmek için formu doldurarak veya WhatsApp üzerinden destek alabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN
CONTACT