Bıyık Ekimi

Aşamalar

Ön görüşme
Hastalarımızı misafir ettikten sonra saç durumu hakkında uzmanlar tarafından değerlendirmeye alınır. Hangi tekniklerin uygulanacağı ve beklenilen sonuç hakkında hastalarımıza gerekli bilgiler verildikten sonra operasyonuz başlar.

Alım işlemi
Donör bölgesi lokal anestezi ile uyuşturulur. Daha sonra mikro motor uçlu cihaz yardımı ile saç kökleri titizlik ile teker teker alınır. Yapılan işlem Acısızdır ve çok hızlı bir şekilde yara iyileşmesi gerçekleşir. Çıkarma ve kontrol işleminden hemen sonra, greftler doğrudan operasyon uygulanacak bölgelere aktarılacak şekilde hazırlanır ve özel hazırlanmış solüsyonlu sıvı ile ekim işlemi başlayana kadar canlı olarak bekletilir.

Ekim işlemi
son derece hijyen alanında muhafaza ettiğimiz mikro bıçak yardımıyla ekim işleminin uygulanacağı alanda ekim kanalları oluşturulur. Daha sonra, alınan greftler özel ve tek kullanımlık steril penste yardımı ile oluşturulan kanallara özenle nakledilir. Mümkün olduğunca naturel görünüm önemlidir. İşlem tamamlandıktan sonra, tüm greftlerin tam ve doğru yerleştirilip yerleştirilmediği özenle kontrol edilir.

Operasyondan sonra
operasyon sonrası hastamıza hastanemizden ayrıldıktan sonra dikkat etmesi gereken detaylar konusunda ayrıntılı bilgiler verilir. İnce kesik yaraların iyileşme sürecini tamamlamasının ardından ekilmiş olan saç kökleri sağlıklı ve güçlü saçlar üretir. Bu sayede naturel görünüm kaçılmaz olduğu için hastalarımız da ki memnuniyet bizleri de yaptığımız işte ziyadesiyle memnun etmektedir.

Kontrol
Ekim sonrasında sizlerle irtibata geçecek olan temsilcilerimizle operasyon sonrası sürece de hâkim olmak adına iletişim halinde olacağız. Süreç kısmen 8-12 ay arasında tamamlanmaktadır. Süreç zamanında telefon e-posta WhatsApp yolu ile temsilciniz ile görüşme yapabilirsiniz

 

 

 

 

 

Fiyatlarımız

Saç ekim merkezimizin uzman kadrosu ile yüz güldüren başarılı sonuçlar almaktayız saç ekimi operasyonlarında önemli olanın saç ve doku yapısıdır ancak saç dökülme nedenlerinin bilmesinde gerekmektedir saç ekiminin önemli bir operasyon olduğunu her zaman göz önünde bulundurmaktayız operasyon öncesi ve sonrası bir çok neden sonucu etkiler saç ekiminde operasyonun hangi yöntem ile yapılacağını kişinin saç yoğunluğu belirler hastanın saç sıklığı ne kadar fazla ise alınan kök (greft) o kadar fazla olur Fakat kişinin saçı seyrekse alınacak kök sayısı daha az olmaktadır. Saç ekimi birçok insan tarafından basit bir işlem olarak düşünülse de plastik cerrah, medikal estetik ve dermatolog doktorların gözetimi altında uygulanması gereken bir işlemdir. Bu neden ile operasyonların donanımlı hastanede ve steril ortamda yapılması gerekmektedir. Hijyenik kurallara uygun kurumsal Saç ekim merkezleri tercih edilmelidir

“Maksimum greft, sabit fiyat” yönetimi ile World Of The Hair olarak yurtdışından gelen hastalarımıza sunduğumuz paketler bulunmaktadır. Bu paketler misafirlerimizin Türkiye’de rahatça konaklayabileceği tüm imkanları içermektedir. Son zamanlarda ailesiyle birlikte gelen hastalarımız için deneyimli şoförlerimiz ve lüks araç filomuz ile şehir turu gibi sosyal aktivitelerinde gerçekleştirile bileceği transfer hizmeti sunmaktayız hastalarımıza ek imkanlar sunarak saç ekimiyle turistik gezileri bir araya getirmekteyiz.

Fiyatlarımız iletişime geçmek için formunu doldurarak veya WhatsApp yoluyla destek alabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN
CONTACT